Абонемент для дітей розташований на першому поверсі будівлі нашої бібліотеки і пропонує найменшим читачам близько 150 книжок українською мовою, серед них кілька десятків найменувань для малюків у віці 2-5 років, видання з красивими, барвистими ілюстраціями, багато казок для дітей 5-12 років, які багато ілюстровані та цікаво написані. У цьому відділі молодь теж знайде щось для себе.

Wypożyczalnia dla Dzieci znajduje się na parterze budynku naszej biblioteki i proponuje najmłodszym czytelnikom około 150 książek w języku ukraińskim, parędziesiąt tytułów dla maluchów w wieku 2-5 lat, wydania z pięknymi barwnymi ilustracjami, mnóstwo bajek dla dzieci w wieku 5-12, które są bogato ilustrowane i ciekawie napisane.  W tym dziale młodzież również znajdzie coś dla siebie.

Dziecieca

У дитячій кімнаті нашого відділу ви можете провести час за грою з дитиною або почитати казки, лежачи на великому килимі як вдома. Ви завжди можете взяти книги з дому. Кожен знайде щось для себе, ми пропонуємо багато книг для будь-якого віку.

W Pokoju malucha naszego działu można spędzić czas bawiąc się razem z swoją pociechą albo poczytać bajeczki leżąc na wielkim dywanie jak w domu. Zawsze można wypożyczyć książki do domu. Każdy znajdzie coś dla siebie, oferujemy mnóstwo książek dla każdego wieku.

Абонемент для дорослих розташований на першому поверсі бібліотеки. Має багатий книжковий фонд, серед якого 37 книг українською мовою з класичної та сучасної літератури.

Wypożyczalnia dla dorosłych usytuowana jest na parterze biblioteki. Dysponuje ona bogatym księgozbiorem, w tym 37 książek w jeżyku ukraińskim z zakresu literatury klasycznej i współczesnej.

Dorosła

Науковий абонемент розташований на 3 поверсі (2 piętro) і містить 3 книги українською мовою.

Wypożyczalnia Naukowa znajduje się na 2 piętrze i ma w swoich zasobach 3 książki w języku ukraińskim

Naukowa

Медіатека має в розпорядженні  3 комікси для дітей. Також пропонуємо доступ до комп’ютерів з українською клавіатурою, PlayStation та фільми на DVD з субтитрами різними мовами.

Mediateka dysponuje 3 komiksami dla dzieci. A także oferuje dostęp do komputerów z ukraińską klawiaturą, PlayStation i filmy na DVD z napisami w różnych językach.

Mediateka

Детальніше по телефону

Приходьте до нас особисто або зв'яжіться з нами за телефоном 791-737-001 або електронною поштою: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji pod telefonem
Przyjdź do nas osobiście albo skontaktuj się telefonicznie 791-737-001 lub mailowo: